Otevírací doba

Po-Pá 9:00-12:00
  12:30-17:00
So 9:00-12:00Adresa

Zátiší 80
735 14 Orlová - Poruba- bruska řetězů Hecht 9230

Akční cena
bruska řetězů Hecht 9230-foto

Tech. údaje.:
příkon: 230W
průměr kotoučku: 145mm
otáčky: 2.980ot/min

Cena: 2990,- Kč

Akční cena: 2290,- Kč

Pozn.: běžně skladem
jako příslušenství k brusce nabízíme i náhradní kotoučky‚ cena ks je 199‚–

Popis.: Ostřička řetězů – elektrická bruska na řetězy pro domácí použití 230V/50Hz– robustní kovová konstrukce – příkon 230 W– průměr kotouče 145 mm– otáčky 2980 min. – v ceně 2ks brusných kotoučů 3.5 (řetězy 3/8" 1.3mm a .325") a 5 mm (řetězy 3/8" 1.5 a 1.6mm)

Názor Hobby Profi Orlová:
Pokud jste laik‚ s pilou řežete občas a neumíte brousit řetězy ani pilníkem pořiďte si raději řeznou část OREGON® PowerSharp®. Správně nabrousit řetěz není jednoduché‚ chce to mít pro ostření cit a vědět jak má vlastně správně naostřený řetěz vypadat (geometrie zubu tj. úhly záklonu břitu‚ úhel horní hrany zubu vůči liště a omezovací zub). Samotné pořízení si brusky neznamená‚ že bude řetěz Vaší pily naostřen správně. Nejvyšší výkon při řezání dosáhnete pilníkem průběžně ostřeným řetězem. Tzn. provedete několik řezů– cítíte že pila řeznou částí nejede do dřeva jak by měla‚ přestanete řezat‚ upnete řeznou část (např. do svěrky zabité do špalku) a přeostříte řetěz pilníkem. A pokračujete dál.
Neberte tato slova jako odrazování od koupě brusky‚ ale už jsme viděli spoustu zničených řetězů právě od kutilů co si brusky pořídili. Brusku na řetězy Vám prodá každý (koupíte je např. v hypermarketech kousek vedle regálu s pečivem)‚ ale o samotném broušení Vám nikdo nic neřekne. Dalším kritériem výběru brusky je její přesnost. Nejlevnější brusky se při spouštění kotoučku k řetězu všelijak hýbou‚ nemají robustní konstrukci a výsledek samostého broušení není zvlášť přesvědčivý.
Výše zmiňovaná řezná část OREGON® PowerSharp® se vyznačuje vysokou rychlostí řezu a naprosto unikátním a velice jednoduchým broušením doslova během několika vteřin. Pro laika v broušení‚ majitele pily s řeznou částí 3/8" 1‚3mm – dle našeho názoru naprosto perfektní řešení bez rizika zničení si řetězu nesprávným broušením. Řetěz si nabrousíte sami rychle a efektivně. Řezná část OREGON® PowerSharp® je deální například pro pilky Husqvarna 135.
Bruska Hecht 9230 je čínskou kopií osvědčené ROBUSTNÍ brusky nejmenovaného světového výrobce řezných částí.
V případě zájmu o kvalitní brusky Vám můžeme nabídnout i brusky řetězů OREGON® které jsou spolehlivé‚ kvalitní‚ ověřené a běžně používané i profesionálními brusiči.

Příslušenství k řetězovým pilám | Doporučujeme