Otevírací doba

Po-Pá 9:00-12:00
  12:30-17:00
So 9:00-12:00Adresa

Zátiší 80
735 14 Orlová - PorubaFISKARS StaySharp™ Max

Novinka Akční cena Doporučujeme
StaySharp™ Max-foto

Tech. údaje.:
Šířka sečení: 45 cm
Výška sečení: 2‚5 až 10 cm
Čepele – ostří z 5× z kalené oceli
Pohon vřetene: řetězem
Kola průměr: 20 cm gumové
Hmotnost 23‚5 kg

Cena: 8999,- Kč

Akční cena: 7500,- Kč

Pozn.: Na objednávku

Popis.: Nová sekačka Fiskars StaySharp™ Max je v současné době nejpokrokovější vřetenovou sekačkou na světě. Přináší řešení problémů‚ které jsou vlastní tradičním vřetenovým sekačkám. Sekačka Fiskars StaySharp™ Max kombinuje patentovanou technologii s perfektní ergonomií. V porovnání s tradičními vřetenovými sekačkami je snadnější ji tlačit‚ má větší žací výkon‚ nože zůstávají dlouho ostré a má větší rozsah nastavení výšky trávníku. Je skutečností‚ že StaySharp™ Max vyhrává v každé z těchto oblastí.

Používáním vřetenové sekačky StaySharp™ namísto rotační získáte zdravější‚ krásně zelený trávník díky tomu‚ že její nože stříhají stébla trávy čistě jako nůžky.
Tráva tak ztrácí méně vláhy a minimalizuje se možnost jejího napadení plísněmi.
Vřetenová sekačka Fiskars umožňuje sekat trávník ohleduplně k životnímu prostředí‚ zcela bez hluku a vibrací‚ na rozdíl od sekaček poháněných motorem. Je to jeden z nejekologičtějších způsobů sekání trávy.

Vynikající systém StaySharp™ seká trávu‚ aniž by se nože dotýkaly – tím se redukuje tlačná síla až o 30% a nože zůstávají dlouho ostré
Patentovaná technologie Inertia Drive™ dodává dvojitý žací výkon k přeseknutí plevelu a míst‚ kde by jiné sekačky trávu pouze “žvýkaly”
Patentovaný design VersaCut™ je nejlepší ve své třídě s možností nastavení výšky sekání mezi 2‚5 cm – 10 cm a umožňující sekat nejblíže k obrubníku
Jednoduše nastavitelná výška držadla s měkkým povrchem pro pohodlné držení
Možnost sklopit držadlo pro snadné skladování
Přední vyhazování posekané trávy
Lze doplnit košem na sběr trávy StaySharp™ (č. 1000592)

Sekačky vřetenové | Doporučujeme