Otevírací doba

Po-Pá 9:00-12:00
  12:30-17:00
So 9:00-12:00Adresa

Zátiší 80
735 14 Orlová - PorubaHusqvarna žací struny

Doporučujeme
žací struny-foto

Tech. údaje.:
ceny od 50‚–
pruměry: 1.5mm
2.0mm
2.4mm
2.7mm
3.0mm
3.3mm

Cena: 50,- Kč

Pozn.: běžně skladem

Popis.: Žací struny Husqvarna se vyrábí v šesti různých průměrech‚ různě velkých baleních‚ ve čtyřech typech s různým složením materiálu z něhož jsou vyrobeny:

Kulatá hladká je vysoce kvalitní vyžínací struny pro všechny typy strunových hlav.

Struna Husqvarna Wisper má tvar struny‚ který je patentovaný‚ snižuje úroveň hluku o 50% ve srovnání s kulatou strunou o stejném průměru. Současně má menší odpor vzduchu‚ což zvyšuje efektivnost motoru‚ který rychleji dosáhne svých optimálních otáček. Její unikátní materiál je charakteristický tím‚ že nedochází k jejímu třepení na koncích‚ minimalizuje nebezpečí spečení struny uvnitř strunové hlavy díky speciálnímu povrchu a dlouhé životnosti s dobrou odolností proti otěru. Tvar struny také zabraňuje jejímu lámání ve výstupních otvorech vyžínací hlavy. Lze ji snadno navinovat.

Vyžínací struna Whisper X je vyrobena z nových materiálů a má stejné unikátní vlastnosti jako standardní provedení struny Whisper‚ včetně nízké hladiny hluku. Whisper X je vyrobena z pevného vnitřního jádra a vnější vrstvy. Tento výrobní postup umožňuje kombinaci materiálů a docílení požadované úrovně odolnosti‚ prodloužení životnosti a menší náchylnosti struny k prasknutí.

´X´ Force™ je vyžínací struna‚ u které je kladen důraz na pevnost a odolnost pro optimální výkon s ohledem na čas při sečení. ´X´ Force™ je kombinací nového kopolymeru a pevné povrchové struktury se zdrsněným povrchem.

Přslušenství ke křovinořezům | Doporučujeme